1.kolo: 1.PPC Fortuna Kežmarok C – TJ Spišský Štiavnik A

Naša zostava v 4.lige je momentálne takmer rovnaká ako v 5. Výnimkou sú hráči Stanislav Hiščar a Eduard Šleboda, ktorí podali výborné výkony v minulej sezóne a vybojovali si miesto v základnej zostave 4.ligy. Na súpiske sú aj ďalší hráči, lenže tí za nás momentálne nehrajú, alebo iba málokedy. Tým pádom do tejto ligy musia zaskakovať hráči z 5.ligy, aby aspoň niekto šiel hrať. Neustále dopĺňanie hráčov sa tým pádom podpísalo aj v tomto zápase, keď z 5.ligy nastúpili Pisoň Marek a Kovalčík Marcel, ktorí sú ako naše zálohy do 5.ligy. Zápas sa vyvíjal veľmi rýchlo a hladko, keď v úvodných 5 dejstvách sme nedali ani 1 set. Veľmi blízko k získaniu setu, alebo možno aj celého zápasu mal Eduard Šleboda, ktorý prehral s Černickým Timotejom 8:11, 9:11 a 10:12. 1. a potom aj posledný bod za naše mužstvo spravil Stanislav Hiščar, ktorý znížil stav na 1:5 pre hostí výhrou 3:0 nad Strakuľom Františkom a neskôr už len skorigoval prehru na 2:16, keď v poslednom zápase celého stretnutia vyhral so striedajúcim Kuskom Ivanom 3:0. Najväčšiu šancu na zisk 3.bodu mal Šleboda Eduard, keď v súboji so Strakuľom Františkom po setoch 11:8 a 16:14 viedol 2:0 na sety. Súper mal ale tentokrát viac šťastia a 3 vyhratými setmi 8:11, 9:11 a 4:11 rozhodol o výhre 2:3 vo svoj prospech. Pomyselnú šancu na zisk bodu mal aj Kovalčík Marcel, keď vyhral 2.set 14:12 s Maliňákom Jozefom a v zápase tak bolo 1:1 na sety. Súper ale tesne po setoch 8:11 a 10:12 vyhral aj tento zápas 1:3. Dokopy nám teda hostia dovolili uhrať iba 9 setov a 2 zápasy. Neostáva nám nič iné, iba rýchlo zabudnúť na tento zápas a sústrediť sa na ďalšie.