1.PPC Fortuna Kežmarok “A“ – ŠKST Ružomberok “B“ / Lokomotíva Vrútky “A“

Výborný úspech. Taký sme dosiahli z predošlého kola, z ktorého sme obišli 4 bodmi zo 6 možných, keď družstvo 1.PPC Fortuna Kežmarok zdolalo v odvetnom zápase družstvo Lokomotíva Vrútky “A“ v pomere 9:5, keď sa blysol 2,5 bodmi Peter Roba, 2 bodmi Juraj Feješ a Mateusz Malik, 1,5 bodom Ivo Mryglot a 1 bodom striedajúci Matej Harabin.

Druhý zápas bol zo začiatku veľmi vyrovnaný. Za stavu 3:3 s 3.mužstvom tabuľky ŠKST Ružomberok “B“  nám nevyšli 2 asi najdôležitejšie zápasy so všetkých, kde Roba Peter podľahol výbornému Pindurovi Tobiášovi len tesne 2:3 v piatom sete 8:11, a Harabin Matej taktiež Michalovi Mikušiakovi 2:3 keď v poslednom sete viedol 11:10 a podával, žiaľ tento set nedoviedol do víťazného konca a prehral ho 11:13. Od tohto okamihu sa všetko zlomilo a tento zápas sme prehrali nakoniec 3:11.
Celkový pocit bol ale však na našej strane keď sa podarilo udržať v tabuľke 10. priečku a na nehratie baráže nám stačia 3 body. Baráž o udržanie v lige hrajú poslední 4 (od 9. do 12.miesta)